ul. Piastowska 42

11:30 (Msza dla dzieci)

Dni powszednie:

18:00 (w okresie letnim)

17:00 (w okresie zimowym)

Wizyt:
Dzisiaj: 20Wszystkich: 62213

10 LUTY 2019 r.

Kancelaria parafialna czynna:

codziennie po Mszy św.

MSZE ŚW. W TYGODNIU GODZ. 17,00

MSZE ŚW. W NIEDZIELĘ:
8,00,-10,00 –11,30 –13,00 –18,00

Wtorek -  Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

W środę - Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Zapraszamy do wspólnej modlitwy

Chrystusowe wezwanie skierowane dzisiaj do Szymona: „wypłyń na głębię” nie może być odczytane tylko jako znak apostolskiego powołania. Pan zaprasza nas wszystkich, abyśmy z zaufaniem wypłynęli na głębiny wiary. Oby udział w niedzielnej Eucharystii na nowo rozpalił w nas ducha odważnego podążania za Mistrzem.

Jutro, we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Msza Święta w intencji chorych i cierpiących zostanie odprawiona o godz. 17,00. Zatroszczmy się, aby mogli w niej uczestniczyć wszyscy, którzy pragną swoje trudy zjednoczyć z krzyżem Chrystusa i przyjąć sakrament namaszczenia.

Przypominamy, że w sakramencie chorych wzywamy pomocy Pana Boga, aby nas umocnił duchowo i fizycznie. Udziela się go nie tylko osobom w niebezpieczeństwie śmierci, ale chorym, a także osobom w podeszłym wieku.

Rodziców, opiekunów, a także organizatorów zimowego wypoczynku serdecznie zachęcamy do podjęcia troski o uczestnictwo dzieci i młodzieży w niedzielnej Eucharystii podczas ferii. Wszystkim dzieciom, młodzieży oraz nauczycielom życzymy bezpiecznego i ubogacającego odpoczynku.

Czwartek, godz. 19,00 , kolejne spotkanie w Sali parafialnej grupy LECTIO DIVINA. Zapraszamy